Specjalista ds. Rozwoju Produktu / Product Specialist

InfoPraca.pl.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce działania: Warszawa

InfoPraca.pl - lider branży rekrutacyjnej, ponad 10 lat na rynku, część hiszpańskiej grupy Intercom, właściciela portalu rekrutacyjnego #1 w Hiszpanii - InfoJobs.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Zespole Produktowym na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i funkcjonalności serwisu internetowego infopraca.pl
  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych i tworzenie dokumentacji dla zespołu developerskiego
  • Analiza i dokumentowanie błędów systemu zgłaszanych zarówno przez użytkowników zewnętrznych jak i wewnętrznych
  • Koordynacja pracy pomiędzy zespołem technicznych w Hiszpanii, a innymi działami operacyjnymi w Polsce (m.in. informowanie o statusie projektów, przedstawianie nowych produktów oraz ich funkcjonalności)
  • Praca nad rozwojem strategii produktowej
  • Analiza podstawowych metryk i KPI, monitorowanie trendów, zmian zachodzących w obszarze produktów i usług oferowanych przez firmę

Wymagania:

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy przy projektach wytwarzanych w metodykach zwinnych (preferowane: Scrum, Agile)
  • Potrafisz pisać zapytania SQL (warunek konieczny)
  • Znasz Excela w stopniu dobrym
  • Potrafisz posługiwać się narzędziami do analityki internetowej (preferowany Google Analytics) i rozumiesz pojęcia związane z analizą statystyk serwisów www
  • Wiesz czym jest integracja danych z plików XML
  • Nazwy HTML, CSS, Google Tag Manager nie są Ci obce
  • Potrafisz analizować zachowania użytkownika pod kątem UX (znajomość narzędzia Hotjar będzie dodatkowym atutem)
  • Interesujesz się rynkiem pracy, obszarem HR, nowymi technologiami wykorzystywanymi w rekrutacji lub chcesz rozwijać się w tym zakresie

A dodatkowo:

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym (codzienna praca z zespołem technicznym, omawianie projektów, prowadzenie spotkań produktowych)
  • Potrafisz pracować na styku zespołu technicznego i biznesu

Aplikuj na nasze ogłoszenie i dołącz do Zespołu !

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy i realny wpływ na kształt i rozwój portalu
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy (tuż obok metra Rondo Daszyńskiego)
  • Kuchnię pełną kawy i pyszne przekąski
  • Samochód firmowy dostępny na życzenie
  • Karty podarunkowe
  • Elastyczne podejście do godzin pracy, w tym możliwość pracy zdalnej w określonym wymiarze
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.