Specjalista ds. rozwoju franczyzy (apteki)

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

O nas

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie kandydatów na franczyzobiorców aptecznych z terenu całej Polski

  • Prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami o ofercie usługi franczyzowej

  • Aktywny udział w działaniach zmierzających do podpisania umowy franczyzowej

  • Koordynowanie przepływu informacji między działami Spółki zaangażowanymi w proces i kandydatem

  • Prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów

  • monitorowanie oferty franczyzowej na rynku i raportowanie efektywności realizowanych działań

Wymagania:

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług

  • Znajomość branży aptecznej oraz specyfiki rynku aptecznego,

  • Podstawowa wiedza z zakresu regulacji prawnych związanych z rynkiem aptecznym

  • Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje ustną i pisemną

Oferujemy:

To oferujemy

  • Samodzielne i bardzo niezależne stanowisko

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach nowego przedsięwzięcia Super-Pharm

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny model wynagrodzenia

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy lub rozliczanie kilometrówki – wg preferencji kandydata

  • Pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze na produkty w sklepach Super-Pharm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.