Specjalista ds. Rozliczeń z ZUS

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

BPOTeam specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Spółka zajmuje się prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami podatkowymi, budowaniem i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz naliczaniem i administracją płac. BPO Team wskazuje najkorzystniejsze rozwiązania formalno-prawne dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0013239
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych ZUS
  • Sporządzanie dokumentów ZUS KOA
  • Sporządzanie korekt dokumentów rozliczeniowych ZUS
  • Obsługa programu Płatnik IPP,
  • Sporządzanie bieżących dokumentów zgłoszeniowych (ZUA, ZWUA, ZCNA, ZZA),
  • Sporządzanie bieżących deklaracji rozliczeniowych (DRA, RCA, RSA, RZA),
  • Przygotowanie zestawień płatności wynikających z bieżących deklaracji oraz wykonanych korekt
  • Kontakt z opiekunem w ZUS,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa
  • Znajomość przepisów dot. podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) w stopniu bardzo dobrym,
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.