Specjalista ds. Rozliczeń Umów

Arcus S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arcus S.A. Arcus S.A.
ARCUS SA, spółka notowana na GPW w Warszawie,
lider rynku zarządzania dokumentem, korespondencją oraz integracji systemów IT
poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie wysyłki tonerów do Klientów, zgodnie z obowiązującymi umowami oraz wystawianie dokumentów magazynowych
  • Rozliczanie stanów liczników urządzeń kopiujących u Klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • Bieżąca analiza zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne
  • Wystawianie i wysyłka faktur

Oczekiwania od Kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w zakresie wystawiania faktur,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, rzetelność
  • Zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kompetencji oraz system premiowy
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny OK System, ubezpieczenie na życie)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.