Specjalista ds. rozliczeń najemców (m/f)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty/tki ds. rozliczeń najemców. Osoba dołączy do Działu Płatności i Rozliczeń.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty/tki ds. rozliczeń najemców.

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur sprzedaży (czynsze, koszty eksploatacyjne, inne obciążenia najemców);
  • rozliczanie zużycia mediów oraz kosztów eksploatacyjnych dla nieruchomości;
  • sporządzanie raportów finansowych i analiz na potrzeby właścicieli nieruchomości;
  • ścisła współpraca z działem księgowym pod kątem uzgadniania sald i rozrachunków;
  • aktualizacji informacji w systemie

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów/ekonomii/zarządzania;
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowościi finansów;
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • bardzo dobra znajomości pakiety Excel;
  • języka angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez udział w nowych projektach w strukturach firmy
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do firmowej siłowni

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena