Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2018.

Specjalista ds. rozliczeń bezgotówkowych

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty w zespole rozliczeń bezgotówkowych.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie rozliczeń finansowych z międzynarodowymi organizacjami płatniczymi w zakresie transakcji kartowych
  • prowadzenie rozliczeń finansowych, w tym generowanie faktur sprzedaży
  • generowanie przelewów bankowych z tytułu transakcji kartowych
  • księgowanie rozliczeń finansowych z organizacjami płatniczymi
  • udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów
  • w pierwszym etapie przejęcie powyższych zadań realizowanych aktualnie przez spółkę europejską (in house)

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w spółce z branży finansowej, w tym w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znasz zasady rachunkowości
  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną oraz efektywnie zarządzasz czasem
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę nie są Ci obce
  • wyrażasz chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nasz Klient oferuje :

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy w piątki
  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich
  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy
  • Strefa chillout z konsolą do gier
  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse