Specjalista ds. relacji biznesowych

Workingo Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodoawej firmy działającej w obszarze rekrutacji poszukujemy kandydatów do pracy biurowej na stanowisku:

Specjalista ds. relacji biznesowch / pracownik biura

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji ze współpracującymi agentami z  różnych krajów,  telefonicznie oraz mailowo
  • nawiązywanie nowych kontaktów
  • codzienna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w miłej atmosferze w biurze w centrum Warszawy

Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Możliwość komunikowania z osobami z różnych krajów

Wynagrodzenie: od 3.500 netto/m-c

Wymagania

  • płynna /bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • pozytywne nastawienie do ludzi
  • otwartość na inne kultury

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management