Specjalista ds. rekrutacji

Asistwork Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia na stanowisku rekrutera (mile widziane w APT)
  • jesteś osobą otwartą, dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • lubisz rekrutować i chcesz się rozwijać w tym obszarze
  • twoją mocną stroną są: samodzielność, orientacja na cel, koncentracja na rozwiązaniach
  • potrafisz obsługiwać systemy ATS (pracujemy na eRecruiter)

Oferujemy:

  • umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B (Ty wybierasz)
  • stałe wynagrodzenie miesięczne i transparentny system premiowy
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w świetnym zespole, gotowym do dzielenia się wiedzą
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7.00 -9.30) oraz możliwość pracy zdalnej
  • komfortowe warunki pracy i dogodną lokalizację: plac Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu (biurowiec Silver Tower Center)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy