Konsultant ds. rekrutacji

Asistwork Sp z o.o.

Sulechów, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Znajomość technik rekrutacyjnych, w tym prowadzenia wywiadów i selekcji kandydatów
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B. i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia (Umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Komfortowe warunki pracy przy ulicy Ceramicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód  służbowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • Cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy