Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji specjalistów dla branż: Logistyka i Produkcja. Ponadto naszym Klientom udostępniamy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi, oraz z Azji do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: do uzgodnienia w zależności od miejsca zamieszkania

Twój zakres obowiązków:

·        Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla,

·        Określenie źródeł pozyskania kandydatów i tworzenie ofert pracy,

·        Współpraca z Klientami w celu ustalenia profilu kandydatów,

·        Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów z użyciem różnych metod,

·        Analiza i selekcja aplikacji kandydatów,

·        Administracja wewnętrzną bazą aplikacji,

·        Tworzenie raportów, rekomendacji, zestawień i monitorowanie rynku pracy,

·        Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy i Klientów na rynku.

Wymagania

   Biegłej znajomości języka białoruskiego,

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej,

·        Komunikatywności i samodzielności w działaniu,

·        Praktycznej wiedzy z zakresu stosowania metod i narzędzi rekrutacyjnych,

·        Zaangażowania, oraz wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok lub dłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa