Specjalista ds. Rekrutacji

Farmacja od Serca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ZATRUDNIMY

Obowiązki:
• Tworzenie strategii personalnej firmy
• Zarządzanie ogłoszeniami o pracę
• Przeprowadzanie spotkań z kandydatami
• Opracowanie warunków umów dotyczących nowych pracowników
• On-boarding nowych pracowników
• Stały kontakt z pracownikami, klientami i dostawcami
• Wsparcie działu kadr w bieżących sprawach personalnych

• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wyższe wykształcenie
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
• Samodzielność w podejmowaniu działań i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Skrupulatność i dokładność
• Komunikatywność, życzliwość oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• pracę w rodzinnej firmie prowadzonej przez farmaceutów, w której najważniejszy jest PACJENT i wysoka jakość obsługi
• stabilne zatrudnienie
• prywatną opiekę medyczną
• pakiet sportowy (karty MultiSport w 2 wariantach do wyboru)
• szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach
• pracę w zgranym i życzliwym zespole Pracowników OD Serca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".