Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro Logistics Sp. z o.o. do swojego zespołu zatrudnimy osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Siedziba firmy znajduje się w Wyszkowie .Po okresie próbnym możliwość pracy w Warszawie.

Obowiązki:

-planowanie , realizacja i koordynacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska w zakresie rekrutacji niższego i średniego szczebla.

-poszukiwanie kandydatów z rynku oraz aktywne wyszukiwanie nowych żródeł pozyskiwania kandydatów

-budowanie bazy potencjalnych kandydatów

-zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej oraz logistyki podczas całego procesu rekrutacji

-współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

-dynamiczną , zróżnicowaną , inspirującą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze na podstawie umowy o pracę

-stałe wynagrodzenie plus atrakcyjną premię

-niezbędne narzędzia pracy

-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Nasze wymagania:

-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

-praktycznej wiedzy w zakresie stosowania metod i narzędzi rekrutacyjnych

-łatwości nawiązywania kontaktów

-umiejętności pracy w zespole

-bardzo dobrej organizacji pracy własnej

-zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej

-czynnego prawa jazdy

-mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, ukraiński)

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne