Specjalista ds. Rekrutacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy zmotywowanej i energicznej osoby na pozycję

Specjalista ds. RekrutacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza aplikacji, organizacja spotkań oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami z obszaru sprzedaży (przedstawiciele farmaceutyczni, medyczni itp.)
  • Przygotowywanie raportów i i zestawień dotyczących działu HR
  • Opieka nad organizacją procesu onboardingu
  • Udział w projektach, mających na celu usprawnienie pracy zespołu
  • Współpraca z innymi działami w organizacji

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze HR i motywacja do dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia i pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point)
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej i o ugruntowanej pozycji międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Samodzielność działania oraz możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.