Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Kompleksowe prowadzenie całościowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska juniorskie, specjalistyczne i managerskie w obszarze IT,
• Wsparcie rekrutacyjne działów sprzedaży, administracji, marketingu,
• Aktywna współpraca z managerami poszczególnych działów,
• Aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, takich jak Direct Search,
• Składanie ofert i negocjacja warunków zatrudnienia z kandydatami,
• Aktywy udział w procesie onbordingu nowych pracowników
• Przeprowadzania welcome i exit interviews;
• Uczestnictwo w targach pracy i innych wydarzeniach branżowych,

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT - warunek konieczny,
Doświadczenie w rekrutacji w obszarze technologii python i ruby on railsb - będzie atutem,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: ZZL, psychologia - mile widziane,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2,
• Duża samodzielność w działaniu i inicjatywa,
• Komunikatywność, otwartość oraz łatwość w budowaniu relacji,
• Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
• Sumienność i świetna organizacja pracy własnej,

W zamian oferujemy:
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w wewnętrznym HR,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Elastyczny grafik i możliwość pracy w trybie home office,
• Lekcje języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego,
• Liczne szkolenia oraz dostęp do platformy edukacyjnej,
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
• Niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon i laptop,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Dogodną lokalizację i nowoczesne biuro przy rondzie ONZ.

Numer referencyjny: SRI/WA2/12/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.