Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

Obowiązki:

• Wyszukiwanie Kandydatów za pomocą różnych źródeł (Linkedin, Fb, Twitter)

• Selekcja przysyłanych CV

• Kontakt z Kandydatem (phone, video, face to face interviews)

• Przygotowywanie Kandydatów do rozmów rekrutacyjnych

• Realizacja projektów z zakresu employer brandingu oraz pozyskiwania talentów

• Social Media Marketing

• Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem

• Reprezentowanie firmy/dywizji podczas wydarzeń branżowych

Wymagania:

Około 1-2 lata doświadczenia w rekrutacji na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla (obszar IT lub Finance&Banking)

• Zainteresowanie tematyką Employer Brandingu i HR

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z osobami spoza granic Polski

• Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy

• Zainteresowanie nowymi technologiami, startupami, FinTech

Oferta:

• Szerokie możliwości rozwoju

• Pracę w bardzo zgranym zespole

• Możliwość podróżowania w ramach pracy (Kraków, Londyn) + wyjazdy integracyjne 2 razy w roku

• Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

• Pracę w świetnej lokalizacji (Metro Wilanowska)

• Zatrudnie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem podstawowym+bardzo atrakcyjny system premiowy

• Pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową Verita HR: Verita HR Polska Sp. z o.o., HRO Personnel Sp. z o.o., SNW Sp. z o.o. z siedzibami przy ulicy Puławska 182, 02-670  Warszawa – działających jako Współadministratorzy Danych Osobowych (dalej jako: WADO) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję oraz na udostępnianie tych danych Klientom WADO (podmiotom poszukującym kandydatów do pracy), zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.