Specjalista ds. Reklamacji Chargeback

eService Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa reklamacji kartowych (Chargebacks) zgodnie z wewnętrznymi procedurami i regulacjami Organizacji Płatniczych
  • monitoring ryzyka transakcji
  • aktywne wsparcie Spółki w realizacji projektów biznesowych i operacyjnych, w tym projektów międzynarodowych, dla największych i najbardziej wymagających biznesów na rynku płatności kartowych
  • planowanie nowych rozwiązań dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie w obsłudze procesu reklamacyjnego Chargeback w firmach będących agentami rozliczeniowymi (lub o podobnym profilu, np. banki)
  • dobra znajomość przepisów wiodących Organizacji Płatniczych w obszarze rozpatrywania reklamacji

Mile widziane:

  • znajomość metodyki oraz narzędzi wykorzystywanych do oceny zdolności i wiarygodności kredytowej podmiotów gospodarczych
  • znajomość zagadnień związanych z monitoringiem ryzyka związanego z transakcjami kartowymi

Oferujemy:

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (12 miesięcy)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • udział w szkoleniach
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości