Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Specjalista ds. realizacji projektów - STAŻ

Warszawa, mazowieckie

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Objęcie ww. stanowiska wiąże się ze wsparciem Dyrektora Centrum Serwisowego Warszawa w bieżących zadaniach związanych z prowadzonymi projektami serwisowo-remontowymi u klientów, oraz z administracją Centrum Serwisowego Warszawa.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku w szczególności należeć będzie:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej odbioru prac z zakresu mechanicznego/ elektrycznego
  • Udział w opracowywaniu wycen i kosztorysów prowadzonych prac
  • Wsparcie organizacyjno – administracyjne w zakresie prowadzenia CS Warszawa

Wymagania:

  • Student czwartego lub ostatniego roku studiów o kierunku mechanicznym/ elektrycznym/ akpia
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności WORD i EXCEL
  • Teoretyczna znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem prac serwisowo-remontowych z branży mechanicznej/ elektrycznej/ akpia
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kosztorysów, wycen i dokumentacji technicznej poprojektowej będzie atutem
  • Znajomość programów AutoCad, Norma, MS Project będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Proaktywna postawa, chęć do nauki

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Półroczny staż w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego... utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Energetyka , Praca Praktyki / Staż , Praca Praca dla studentów , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis