Specjalista ds. przenoszenia danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1128626

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. przenoszenia danych

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: umowa zlecenie (dla studentów)

Stawka: 4000-4400 pln brutto

Zapraszamy do współpracy studentów/absolwentów kierunków technicznych, którzy chcieliby zdobyć pierwsze komercyjne doświadczenie.

Zadania:
  • Przeniesienie maksymalnej ilość usług biznesowych bazy Klientów
  • Tworzenie kont billingowych
  • Przenoszenie danych kontaktowych
  • Czytanie umów z Klientami, przygotowywanie ofert, zamówień

Wymagania:
  • Doświadczenie z wprowadzaniem danych do systemów
  • Bardzo dobra znajomość Excela poparta praktycznym wykorzystaniem (warunek konieczny)
  • Dokładność, oraz dyspozycyjność
  • Angielski komunikatywny

Oferujemy:
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland