Specjalista ds. projektów i rozwoju usług kurierskich

Pointpack

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pointpack Specjalizuje się w projektowaniu innowacji procesowych integrujących partnerów z branży internetowej, handlowej i kurierskiej wpisując się w trend Physical Internet. Jesteśmy operatorem technologicznym sieci infrastruktury punktów i urządzeń nadawczo-odbiorczych.

Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Pointpack to innowacyjne rozwiązania logistyczne. Aktualnie do Naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która  będzie odpowiedzialna za wsparcie i rozwój usług kurierskich

 Lubisz współpracować z ludźmi, którzy nie mają zahamowań do prezentowania nowych pomysłów?
Motywuje Cię otoczenie ludzi z pasją?

dołącz do Naszego zespołu!

Na tym stanowisku zajmiesz się współpracą z firmami głównie z branży kurierskiej, będziesz również:

  • analizować dane oraz monitorować efektywności prowadzonych działań,
  • opracowywać raporty,
  • wspierać działania promocyjne i marketingowe firmy,
  • kreować pomysły w zakresie wdrożeń nowych usług,
  • aktywnie współpracować z pozostałymi działami w firmie.
Z naszej strony zapewniamy:
  • umowę  o pracę,
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna oraz karnet sportowy,
  • dostęp do platformy nauki języka obcego,
  • znalezienie się w dobrym towarzystwie w samym centrum wydarzeń,
  • wpływ na kształtowanie rozwijającej się firmy.

Rozwijaj się razem z nami

Wymagania

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz co najmniej 2 lata w środowisku handlowym. Dobrze sobie radzisz w komunikacji z klientem. Jesteś gotowy/gotowa do sporadycznych podróży biznesowych (krajowych i międzynarodowych, jeżeli sytuacja epidemiologiczna pozwoli).

Twoja znajomość j. angielskiego jest na poziomie komunikatywnym.

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie !

Prezentacja firmy

Pointpack Specjalizuje się w projektowaniu innowacji procesowych integru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta