specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia

Krajowe Centrum ds. AIDS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Planowanie i wdrażanie działań z zakresu profilaktyki, promocji zdrowia,
• Praca w zespole,
• Opracowywanie, analizowanie danych statystycznych, raportów
• Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
• Możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń zawodowych,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Ukończonych studiów na kierunku zdrowie publiczne lub studiów pokrewnych medycznych w tym statystyki medycznej, socjologii
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Dużej samodzielności w działaniu,
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Bardzo dobrych umiejętności komunikowania się
• Bardzo dobrej znajomości programów World, Excel i Power Point

Prezentacja firmy

Jesteśmy Państwową jednostką budżetową działającą w zdrowia publicznego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
tabelą wynagrodzeń w jednostce budżetowej
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa