Specjalista ds. produktu w zespole Developerów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139466

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. produktu w zespole deweloperskim

Lokalizacja: Mokotow / Praca zdalna
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 21 zł netto/h

Zadania:
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w bieżących projektach
  • Opracowanie materiałów marketingowych i komunikatów do kanałów sprzedaży
  • Analiza działań konkurencji, potrzeb klientów oraz bieżących trendów
  • Testowanie produktów
Wymagania
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania relacji
  • Umiejętności analityczne, w tym analizy rynkowej
  • Znajomość PowerPoint - umiejętność przygotowywania prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęć rozwoju i zainteresowanie nowymi technologiami
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland