Specjalista ds. produktów dla Mikroprzedsiębiorstw

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Nasze wymagania:

  • roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty w obszarze usług dla mikroprzedsiębiorców w branży finansowej lub ecommerce
  • biegle posługuje się pakietem MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania ofertą produktów dla przedsiębiorców,
  • samodzielność i dokładność w realizacji przydzielonych zadań,
  • znajomość potrzeb przedsiębiorców i uwarunkowań prawnych dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (dodatkowy atut),
  • znajomość rynku, branży, innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktów dla przedsiębiorstw (dodatkowy atut),
  • umiejętność, pracy w zespołach projektowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • posiada lekkie pióro, umiejętności tworzenia prostych komunikatów ze skomplikowanych treści, dobrego wyczucia języka polskiego,
  • ma wyższe wykształcenie lub jest studentem ostatniego roku – preferowane kierunki: marketing, ekonomia lub pokrewne,
  • umiejętność przygotowywania analiz, raportów i prezentacji,
  • umiejętność przygotowywania rekomendacji popartych analizą i badaniem potrzeb Klienta,
  • proaktywne podejście do rozwoju oferty produktowej i inicjowanie zmian.

Twoje zadania:

  • wdrażanie promocji i ofert specjalnych,
  • analiza rynku i badanie potrzeb Klienta,
  • podejmowanie działań wspierających sprzedaż produktów dla mikroprzedsiębiorców,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, przedstawianie analiz i rekomendacji,
  • współtworzenie portalu skierowanego do przedsiębiorców zafirmowani.pl
  • współpraca z dostawcami i partnerami zewnętrznymi,
  • współpraca z departamentami w banku m.in. Marketing, Sprzedaż, IT, Fintech
  • współtworzenie strategii rozwoju produktów skierowanych do segmentu mikroprzedsiębiorców

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz mieć realny wpływ na kształt organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę z nowymi technologiami i projektami,
  • współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z różnych działów banku,
  • bogaty pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.