Specjalista ds. Procesów z językiem Niemieckim

Opole, opolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-26-52939
Wynagrodzenie: 4000 - 4200 PLN

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy korporacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Procesów z językiem Niemieckim (k/m)

Zakres Obowiązków:

- Praca w obszarze procesów księgowych
- Prowadzenie raportów z zestawień księgowych
- Weryfikacja sprawozdań finansowych
- Kontakt mailowy z Klientem

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego (min. B1)
- Komunikatywny język Angielski (min.A2/B1)
- Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości nie jest wymagane – będzie dodatkowym atutem
- Dobra znajomość programu MS Excel
- Umiejętności analityczne i pracy w zespole

Korzyści:
- Pakiet benefitów pozapłacowych (multikafeteria, opieka zdrowotna)
- Ubezpieczenie na życie
- Szkolenia wdrażające w stanowisko i struktury firmy
- Kursy językowe (język niemiecki)
- Możliwość osobistego rozwoju w firmie

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse