Specjalista ds. Podatków / Tax Specialist - 100% praca zdalna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na pozycję Konsultanta do wdrożeń systemów podatkowych. Osoba zatrudniona będzie analizować zmiany w przepisach (vat,cit, pit) i dostosowywanie zmian do ich autorskiej aplikacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych firm konsultingowych w Polsce

Opis stanowiska

  • wdrożenia aplikacji podatkowej oraz innych narzędzi podatkowych
  • udział w automatyzacji procesów deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie komentarzy w zakresie zmian związanych z raportowaniem podatkowym
  • konfiguracja aplikacji do rozliczeń podatkowych
  • przeglądy i wdrażanie procesów podatkowych w systemach ERP
  • przygotowywanie ofert na usługi i innych materiałów,
  • udział w spotkaniach z klientami, współpraca z partnerami biznesowymi w Polsce jaki zagranicą
  • mapowanie danych

Profil kandydata

  • wiedza praktyczna z zakresu finansów / rachunkowości lub podatków,
  • znajomość procesów księgowych
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP / narzędziami raportowymi,
  • doświadczenie przy wdrożeniach / zmianach wyżej wymienionych (mile widziane),
  • samodzielność, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego - must have
  • elastyczność w pracy na projekcie tj. poszukiwanie i dopasowywanie rozwiązań do wyzwań na projektach,
  • umiejętność współpracy z Klientem

Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowości lub podatkach to stanowisko będzie dla Ciebie

Oferujemy

  • praca z najlepszymi ekspertami z branży,
  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o prace lub b2b
  • szeroki pakiet benefitów,
  • praca na projektach dla globalnych marek
  • świetny, zgrany zespół
  • wyjścia integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej, nawet 100%
  • jeśli jesteś otwartą, komunikatywną osobą, lubiącą prace w dynamicznym środowisku będzie to oferta dla Ciebie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page