Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Specjalista ds. Płac (MAS)

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • naliczanie listy płac dla pracowników lub klientów firmy,
  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS,
  • archiwizacja dokumentacji płacowej,
  • sporządzanie raportów/sprawozdań na potrzeby klientów,
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość MS Office,
  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe szkolenia.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy osób na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.