Specjalista ds. optymalizacji i analizy procesów bankowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Specjalista ds. Optymalizacji i Analizy Procesów Bankowych

Specjalista ds. optymalizacji i analizy procesów bankowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji kredytowej, wsparcie w obsłudze kredytów,
  • Współpracowanie z różnymi instytucjami,
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących kredytów,
  • Opracowanie i analiza raportów,
  • Wdrażanie przydzielonych projektów oraz ich doskonalenie,
  • Kontrolowanie transakcji,
  • Minimalizacja ryzyka dla banku dzięki znajomości procedur – ograniczenie występowania błędów,
  • Kontakt z klientem,
  • Ocena ryzyka biznesowego przy podejmowaniu decyzji,
  • Praca zespołowa – dobra integracja w realizacji celów, wiele kontaktów między zespołowych.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe lub równoważne doświadczenie,
  • Angielski na poziomie biegłym,
  • Umiejętność negocjacji,
  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Multitasking,
  • Pro-aktywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca hybrydowa,
  • Stałe godziny pracy 10-18,
  • Lokalizacja biura w centrum miasta,
  • Szerokie możliwości rozwoju,
  • Pakiet benefitów,
  • Praca w międzynarodowym i multikulturowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.