Specjalista ds. Online Marketingu & Social Media

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Online Marketing! Social Media!

Jeśli te hasła są Ci dobrze znane, interesujesz się motoryzacją i chciałbyś/chciałabyś pracować w dynamicznym, międzynarodowym środowisku - ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Specjalista ds. Online Marketingu & Social MediaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za całością działań marketingowych online;
  • Realizacja celów biznesowych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji (Google Adwords, Facebook, LinkedIn, Twitter);
  • Tworzenie i publikowanie materiałów marketingowych;
  • Zamieszczanie materiałów marketingowych na serwisach partnerskich, grupach internetowych i portalach społecznościowych;
  • Zapewnienie zgodności działań marketingowych z najnowszymi trendami technologicznymi (Social Media, Artificial Intelligence, Internet of Things);
  • Analiza efektywności prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w kreowaniu, prowadzeniu i realizacji kampanii marketingowych online;
  • Znajomość trendów w e-marketingu;
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • Samodzielność;
  • Proaktywność.

Oferujemy:

  • Możliwość codziennej współpracy z centralą za granicą;
  • Udział w szkoleniach za granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Holandii i Belgii;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii rocznej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnej organizacji, należącej do top brandów finansowych na świecie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.