Specjalista ds. Ofertowania - Kosztorysowania

A-Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem ofert.
  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych.
  • Sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza.
  • Sporządzenie listy dostawców usług i materiałów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne kierunek budownuctwo.
  • 2 doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość specyfiki budownictwa.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Praktyczna znajomość programów NORMA, AUTO CAD, MS Office.

Prezentacja firmy

A-Projekt jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie