Specjalista ds. ochrony środowiska

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie działalności firmy związanej z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami
  • zapewnienie właściwego nadzoru nad realizacją zobowiązań płynących z aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska oraz monitorowanie zmian w tym obszarze
  • opiniowanie umów/dokumentacji przetargowych/dokumentacji inwestycyjnych
  • współpracowanie z właściwymi urzędami i instytucjami, przygotowanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń, opracowywanie i składanie sprawozdań
  • współpraca z kierownikami laboratoriów i innych działów firmy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy /BHP/
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne w tym korporacji
  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ochrony środowiska i BHP
  • realizowanie kontroli wewnętrznych z zakresu przestrzegania przepisów ochrony środowiska i BHP
  • nadzorowanie i kontrolowanie parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa/pozwoleń
  • realizowanie zadań wynikających ze Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • rozliczanie i nadzór dokumentacji dotyczącej zadań z zakresu ochrony środowiska

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne
  • mile widziane uprawnienia z zakresu BHP
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w obszarze BHP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • umiejętność analizowania, kontrolowania z zakresu ochrony środowiska
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o niekwestionowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełny etat
  • dobrą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.