Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Data Protection Advisory Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Data Protection Advisory Group sp. z o.o. (DPAG.pl) to jedna z najdłużej działających firm w Polsce, w której obsługujemy procesy zarządzania danymi osobowymi w podmiotach gospodarczych.

Pełnimy funkcję zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych, wykonujemy audyty (także KRI i bezpieczeństwa teleinformatycznego), wdrożenia, a także świadczymy usługę wsparcia dla wewnętrznych IOD.

Oferty cv i list motywacyjny można przesyłać także pod adres mail podany na stronie www.dpag.pl w zakładce kontakt do działu sprzedaży.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu operacyjnego Specjalisty ds. Ochrony Danych Osobowych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Ochrony Danych Osobowych będzie wspierać zespół operacyjny wykonując czynności audytowe. opiniując dokumenty, czy też wypełniając obowiązki IOD bezpośrednio dla naszych Klientów poprzez między innymi:

  • bieżącą obsługę wybranych Klientów DPAG;
  • przygotowanie dokumentacji;
  • przeprowadzanie audytów z zakresu ochrony danych osobowych;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych;
  • dbałość o standardy obsługi Klientów DPAG;
  • dbałość o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilną, długotrwałą współpracę;
  • prowadzenie ciekawych projektów związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i rozwojem standardów ochrony danych osobowych w dużych organizacjach;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karnetu sportowego;
  • narzędzia pracy
  • praca w biurze lub w systemie hybrydowym.

Wymagania

  • doświadczenie minimum 1 rok w obsłudze procesów ochrony danych osobowych;
  • znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych;
  • praktyczna wiedza ogólna z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów i wdrożeń;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, prowadzenie szkoleń i przygotowanie dokumentow jest warunkiem koniecznym;
  • ukierunkowanie na potrzeby Klienta;
  • zdolność samodzielnej organizacji pracy;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • wykształcenie wyższe, ew. licencjat lub w ostatni rok studiów – preferowany kierunek prawo;
  • proaktywna postawa w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i współpracy z innymi.

Prezentacja firmy

Data Protection Advisory Group sp. z o.o. to jedna z najbardziej stablil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Prawo / Prokuratura