Specjalista ds. Obsługi Projektów Unii Europejskiej

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Udział w procesach przyjmowania, oceny wniosków i zawierania umów o dofinansowanie projektów w ramach działań Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR), Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW), Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER);

- Udział w procesie rozpatrywania środków odwoławczych złożonych przez wnioskodawców;

- Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu działań informacyjno-promocyjnych skierowanych do wnioskodawców i beneficjentów, realizujących projekty;

- Monitorowanie realizacji projektów;

- Udział w procesie naboru kandydatów na ekspertów oceniających wnioski o dofinansowanie projektów;

- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania:

Konieczne:

- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki - ekonomia, finanse i bankowość oraz administracja i prawo;

- Doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej lub w jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości lub w instytucji finansowej;

- Znajomość zagadnień z zakresu uregulowań związanych z wdrażaniem programów realizowanych z udziałem środków pomocowych Unii Europejskiej;

- Znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE i krajowych;

- Dobra znajomość narzędzi biurowych MS Office.

Pożądane:

- Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi projektów programów współfinansowanych ze środków funduszy pomocowych.

Inne:

- odpowiedzialność, terminowość, rzetelność

- bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Zatrudnienie w Instytucji o profilu finansowym z wieloletnim doświadczeniem rynkowym

- Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

- Bardzo dobre warunki zatrudnienia

- Umowę o pracę

- Miejsce pracy: centrum Warszawy

 * Oferta pracy tymczasowej