Specjalista ds. Obsługi Procesu Windykacyjnego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Procesu WindykacyjnegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie procesu windykacyjnego w zakresie kompleksowej obsługi dokumentacji, w tym przygotowanie dokumentacji do windykacji sądowej;
  • Wsparcia w zapewnieniu terminowych płatności klientów;
  • Raportowanie stanu rozrachunków z odbiorcami zgodnie z obowiązującymi terminami;
  • Analiza i przedstawianie rekomendacji w zakresie wysokości zawiązywanych rezerw na należności wątpliwe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze dokumentacji finansowej dotyczącej rozliczeń z odbiorcami w dziale windykacji lub księgowym;
  • Mile widziana znajomość procedur windykacyjnych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Zdolności analitycznego myślenia;
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i nawiązywania relacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku;
  • Możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.