Specjalista ds. obsługi maszyn w branży tytoniowej

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn w branży tytoniowej - warunek konieczny
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (firma oferuje zakwaterowanie)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Rzetelność
  • Zaangażowanie i motywacja

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Nasz klient oferuje:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !
  • Zakwaterowanie !
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Nowoczesna hala i park maszynowy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wysokie standardy pracy

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Numer referencyjny: OMT/10/2020/BSB

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji