Specjalista ds. Obsługi Klienta

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie danych, realizacja zleceń klientów, udzielanie informacji
  • Współpraca z firmami kurierskimi w zakresie nadawania oraz przyjmowania przesyłek do 5 kg, ich ubezpieczeń, uzupełnienie informacji w systemach przewoźników, weryfikacja obiegu dokumentów
  • Obsługa klienta: telefony przychodzące, korespondencja e-mail, bezpośrednia
  • Praca z dokumentami - umowy klienckie, cesje, wprowadzanie zmian z wykorzystaniem systemów CRM

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego
  • Dyspozycyjności w godzinach 8-16 lub 9-17
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowości
  • Mile widziana znajomość programów CRM/ERP (ItCube / Subiekt, Comarch)
  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat lub ¾ etatu
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w godzinach 8-16 lub 9-17

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.