Specjalista ds. Obsługi Klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Obsługa klienta biznesowego
  • Rejestracja i zarządzanie reklamacjami i zwrotami
  • Udzielanie informacji klientom nt. bieżących zleceń, etapu realizacji zamówień etc.
  • Elektroniczna archiwizacja i zarządzanie dokumentacją

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w ramach Umowy o Pracę - po 3 miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Możliwości rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Powyżej roku doświadczenia na stanowisku związanym z Customer Service
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Office, SAP mile widziany
  • Dobra organizacja pracy i proaktywna postawa wobec Klienta

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials