Specjalista ds. Obsługi Klienta

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - polskiej, szybko rozwijającej się firmy, zajmującej się sprzedażą B2B produktów spożywczych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi KlientaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie  prowadzenia procesu sprzedaży przez platformę internetową
  • Obsługa klientów firmy w zakresie realizacji zamówień
  • Kompleksowa obsługa w zakresie kontaktu z Klientem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z zamówieniami
  • Wprowadzanie danych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe
  • Sprawna obsługa komputera i MS Office ( w szczególności Excel)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.