Specjalista ds. Obsługi Klienta

Alfakredyt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Profesjonalne prezentowanie produktów firmy;
  • Analiza zdolności kredytowej klienta;
  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami firmy;
  • Obsługa wiadomości e-mail, połączeń przychodzących i wychodzących;
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta;
  • Czynny udział w realizacji nowych projektów;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowej wiedzy i szybkie jej przyswajanie;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • Samodzielności w działaniu.

Prezentacja firmy

Alfakredyt Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa