Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji zapewniającej najwyższy poziom likwidacji szkód osobowych i majątkowych, poszukujemy Kandydatów, którzy chcą kontynuować bądź rozpocząć karierę jako:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem NiemieckimMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie Centrali w zakresie front office;
  • Kontakt z klientami niemieckojęzycznymi;
  • Kompletowanie dokumentacji;
  • Kontakt z instytucjami i firmami zewnętrznymi;
  • Profesjonalną obsługą klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego bądź rosyjskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód i znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego;
  • Otwartość na wyjazdy do Niemiec w związku z prowadzonymi w Centrali szkoleniami;
  • Komunikatywność;
  • Skrupulatność i samodzielność w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Liczne szkolenia wyjazdowe;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji (w przyszłości możliwość zatrudnienia w Centrali w Niemczech);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity;
  • Dodatkowe 4 dni płatnego urlopu w ciągu roku;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.