Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca BHP / Ochrona środowiska

Informacje o projekcie:

  • Typ pracy: Obsługa klienta/praca biurowa
  • Branża: Bezpieczeństwo/Ochrona Zdrowia
  • Lokalizacja: Warszawa (wymagana relokacja)
  • System pracy: System hybrydowy ( 60% w biurze, 40% z domu)
  • Grafik: Pon-pt
  • Godziny pracy: Godziny biznesowe (8g /dzień)
  • Typ kontraktu: Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 7000-8300 pln/brutto/msc
  • Start: 1-go lipca
  • Wymagane pozwolenie o pracę ( w przypadku kandydatów spoza EU)

Zadania:

  • Obsługa procesu przedsprzedaży / Przetwarzanie wszystkich rodzajów zamówień klientów (połączenia przychodzące, zapytania, wnioski
  • Obsługa procesu zarządzania zamówieniami (doradztwo w zakresie statusu realizacji zamówień, produktów, materiałów marketingowych itp.
  • Obsługa działań posprzedażowych (reklamacje klientów, roszczenia gwarancyjne, zwroty i noty kredytowe)
  • Inne zadania obsługi klienta (wspierające audyty, inwentaryzacje)

Wymagania:

  • ok. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w obsłudze klientów, dostawców i rozwiązywaniu problemów posprzedażowych
  • SAP lub inne doświadczenie ERP (byłoby wielkim atutem)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi zakupów i składania zamówień
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne - zarówno werbalne, jak i pisemne
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie z narzędziami Excel i Microsoft
  • Zaawansowana znajomość języka francuskiego (przynajmniej na poziomie B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B1+)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - ok. 8300 zł brutto / mc + premie roczne
  • Umowa o pracę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracowników i członków rodzin
  • Rozszerzony plan emerytalny (PPK) - dodatkowy 1%
  • Roczny przegląd wynagrodzeń (premia, zasługi)
  • Atrakcyjne programy uznania (nagrody kapitałowe, nagrody za jakość pracy)
  • Program Pomocy Pracownikom - Program Dobrostanu Pracowników
  • Program poleceń zatrudnienia - 1000 $
  • Elastyczna organizacja pracy
  • Nowe, przyjazne rowerzystom biuro w centrum Warszawy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie - lidera technologii bezpieczeństwa
  • Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami w wielofunkcyjnym, dynamicznym zespole.
  • Wysoce etyczne środowisko pracy, szanujące różnorodność pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.