Specjalista ds. Obsługi Klienta/ Wsparcia Sprzedaży

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla naszego Klienta dostarczającego osprzęt do branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi oraz aktualnymi Klientami;
  • odbieranie połączeń telefonicznych i przedstawianie produktów firmy;
  • Kontaktowanie się z Klientami Firmy w celu zaproponowania nowych produktów;
  • doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań dla klientów;
  • Bieżąca obsługa zamówień składanych przez Klientów Firmy;
  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów;
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek;
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert i koordynacja ich realizacji;
  • Aktywna współpraca z innymi działami w ramach zadań operacyjnych;
  • Informowanie o dostępności, możliwości sprzedaży produktów firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet medyczny przy umowie na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii;
  • szkolenie wstępne oraz możliwość udziału w wybranych szkoleniach;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym i rozwojowym obszarze;

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki pracy z Klientem przez telefon;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywnie nastawienie do ludzi i pracy
  • Kreatywność i konsekwencja;
  • Motywacja do pracy i nauki;
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting