Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska pracy:

• Sprzedaż i prowadzenie negocjacji telefonicznych,

• Mailowa i telefoniczna obsługa klientów,

• Przyjmowanie i realizacja zamówień, fakturowanie,

• Kontrola płatności i windykacja,

• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,

• Przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie,

• Dobra obsługa komputera oraz pakietu Office,

• Łatwość poruszania się w zasobach Internetu,

• Swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka,

• Samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy,

• Mile widziana znajomość programów handlowo-magazynowych,

• Rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Samodzielną i odpowiedzialną pracę biurową,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pakiet medyczny i sportowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.