Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży (departament polski)

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych realizacji z klientami
  • Wprowadzania oraz koordynacja zamówień
  • Codzienna współpraca i obsługa klienta oraz dbanie o relację
  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Budowanie indywidualnej oferty dopasowanej do potrzeby klienta
  • Odpowiedzi na zapytania klientów
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Administrowanie wewnętrznym systemem

Wymagania:

  • Gotowość zdobywania doświadczenia w obszarze obsługi klienta oraz sprzedaży
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji
  • Motywacja oraz zaangażowanie w powierzone działania
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą, która ceni sobie dobrą atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawowe oraz prowizyjne
  • Elastyczne godziny
  • System szkoleń
  • Możliwość stabilnego oraz długofalowego zatrudnienia
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy
  • Możliwość awansu