Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża leasingowa)

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1176684

Jesteś komunikatywną, otwartą osobą i podoba ci się praca z ludźmi? Jeśli TAK to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie.

Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • Kontakt telefoniczny z Użytkownikami i Klientami w sprawie obsługi zapytań dotyczących bieżącej obsługi leasingowanego pojazdu/pojazdów
  • Wsparcie w obsłudze zapytań z innych działów firmy
  • Wyjaśnienia problemów użytkowników w realizacji procesu oraz rejestrowanie reklamacji
  • Obsługa użytkowników w zakresie tworzenia dla nich indywidualnych dostępów do wewnętrznego portalu klienta

Aby osiągnąć sukces w tej roli od Kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności
  • Dobrej organizacji pracy (dokładność, terminowość, rzetelność)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęci do rozwoju
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, jednak nie jest wymagane – Wszystkiego Cię Nauczymy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę i atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy