Specjalista ds. Obsługi Klienta (aplikacja SaaS)

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. - Marketplanet

Warszawa, mazowieckie

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.  -  Marketplanet

Nasz zespół tworzy eZamawiającego - rozwiązanie skierowane do realizacji zamówień publicznych oraz elektronizacji i jest z tego dumny.

Jesteśmy częścią Marketplanet - dynamicznie rozwijającej się firmy, z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy w młodym zespole, starając się unikać rutyny dużych korporacji.

Jeżeli lubisz dzielić wiedzą, pomagać, a rozmowy z ludźmi to Twoja pasja, to z nami będziesz mógł/a się sprawdzić i rozwijać.

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego (telefoniczna i mailowa)
  • Budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami
  • Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników
  • Rejestracja błędów zgłaszanych przez użytkowników w systemie serwisowym
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Co powinno Cię cechować, żeby dobrze Ci się z nami pracowało:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Postawę pro-kliencką oraz umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie
  • Pracę w dni robocze, w godzinach biurowych - weekendy masz wolne :)
  • Udział w rozwoju firmy w zakresie oferowanych usług oraz produktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do karty FitProfit
  • Opiekę medyczną
Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku zapraszamy do przesłania dokumentów
(CV i list motywacyjny).
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zespół Marketplanet from Marketplanet on Vimeo.