Specjalista ds. Obsługi i Zarządzania Wiedzą

e-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla firmy specjalizującej się w branży bukmacherskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system bezpłatnych szkoleń,
  • partnerską atmosferę pracy.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w obszarach: reklamacji, interwencji i zapytań,
  • Podejmowanie działań mających na celu podnoszenie jakości obsługi,
  • Przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń,
  • Przygotowanie materiałów rozwojowych: koordynowanie obiegu i weryfikację otrzymanych dokumentów wg procedur wewnętrznych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta;
  • Znajomość branży będzie zdecydowanym atutem;
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Chęci uczenia się i dużej samodzielności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętności identyfikowania problemów i znajdowania dla nich rozwiązań;
  • Zaangażowania i sumiennego podejścia do powierzonych zadań;
  • Systematyczności, skrupulatności i uczciwości;

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i spełniasz powyższe oczekiwania, nie zwlekaj, wyślij swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia!

Prezentacja firmy

Firma z branży hazardowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa