Specjalista ds. Obiegu Dokumentów z językiem niemieckim

Polsko Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest niemiecka firma oferująca rozwiązania wspierające usługi mobilności dla branży motoryzacyjnej i finansowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i reorganizacją zadań na szczeblu międzynarodowym do oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją
  • kompletne opracowanie procesu reklamacyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub licencjat
  • mile widziani kandydaci posiadający doświadczenie w pracy biurowej
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta, elastyczność
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu stale rozwijającej się firmy
  • codzienny kontakt z językiem obcym
  • ciekawe wyzwania o wysokim stopniu samodzielności
  • przeszkolenie w centrali firmy przez profesjonalny zespół

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim wraz z klauzulami za pomocą przycisku "Aplikuj" z powołaniem się na numer referencyjny EBE/DS/SB/03/2019.

Prezentacja firmy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting