Specjalista ds. należności z językiem niemieckim

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży produkcyjnej, w związku z przeniesieniem procesów księgowych do Polski poszukujemy kandydatów na stanoiwsko: Specjalista ds. należności z językiem niemieckim

Główne obowiązki:

  • Dotrzymywanie terminów i jakości przetwarzanych transakcji, tj. podstawowe i średnie złożoności , wpisy na fakturze, transakcje płatnicze, przegląd wyciągu bankowego, przegląd wyciągu klienta, odwrócenie transakcji
  • Codzienne czynności w obszarze transakcji gotówkowych - przetwarzanie płatności przychodzących (karty kredytowe, polecenie zapłaty itp.), przetwarzanie zwrotów i rabatów dla klientów, rozliczanie kont klientów, uzgadnianie sald
  • Aktywny udział w procesach przed zamknięciem i na koniec miesiąca
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji procesu
  • Inicjowanie usprawniania procesów
  • Przygotowywanie i aktualizacja opisów istniejących procesów – udział w migracji procesów z Niemiec

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel), systemy ERP będą dodatkowym atutem
  • Wymagana płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (pisemnego i ustnego)
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi klienta i silna koncentracja na kliencie
  • Elastyczność podróżowania i uczestniczenia w procesie migracji
  • Elastyczny i gotowy do przejęcia w razie potrzeby podczas okresu przejściowego i stabilizacji również innych procesów
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych
  • Nastawienie analityczne i dokładność
  • Zdolność do pracy pod presją i dotrzymywania terminów
  • Proaktywność, sterownik ulepszeń, rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy
  • Ciekawa i stabilna praca w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Otwarta i przyjazna kultura organizacyjna
  • Możliwość ciekawej ścieżki rozwoju w zakresie rachunkowości
  • Udział w projektach
  • Pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia

Devire Devire Devire Devire