Specjalista ds. Migracji Procesów

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1154823

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie tranzycji procesów z Europy do Krakowa wg określonych standardów, z zachowaniem terminów
- kontakt z lokalnym rynkiem: pozyskiwanie wiedzy, opracowanie jej i przekazywanie

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w migracji procesów (Sales / HR / Marketing / Finanse)
- silne umiejętności interpersonalne
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
- język angielski (B2+)

Oferta:
- praca w formie hybrydowej na terenie Krakowa i okolic
- umowa listopad 2021 - kwiecień 2022

Firma: globalny lider produkcji przekąsek i napojów!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland