Specjalista ds. migracji IT

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wspieranie kluczowych inicjatyw kierowanych przez GTC Governance w 2020 r.,
  • Zarządzanie wydajnością (wprowadzanie danych, ewolucja, integracje),
  • Kontrola jakość danych GTC,
  • Obsługa wdrażania nowych modułów ITOM,
  • Wdrażanie wsparcia zarządzania dostępnością,
  • Zapewnienie wsparcia dla innych projektów związanych z GTC w ciągu roku.

Wymagania:

  • Ponad 2 lata doświadczenia w programowaniu lub konserwacji z doskonałą zdolnością i rozległą wiedzą w dziedzinie technologii Service-Now (ITSM, ITOM, analizy wydajności i raportowania),
  • Doskonałe umiejętności obsługi komputera: MS Office (VBA to plus), MS Project, SharePoint,
  • Podstawowe zrozumienie metodologii zarządzania projektami,
  • Solidne zrozumienie technologii Data Center,
  • Umiejętność analizy danych z dbałością o szczegóły i umiejętność jasnego przekazywania wyników,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne,
  • Chęć do nauki i rozwoju,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Ponad 3 lata doświadczenia w branży IT,
  • Dobry język angielski w mowie i piśmie,
  • Mile widziane: Certyfikat ITIL, Umiejętności programowania, doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową przez Adecco Consulting z możliwością przedłużenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku.

Numer referencyjny: EK/3/12/IT/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.