Specjalista ds. Master Data Customer

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0050023

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych podstawowych
  • Ustawianie / aktualizacja i weryfikacja danych w SAP S/4 HANA, MDG (dla klientów i materiałów),
  • Współpraca z Globalnym zespołem DMO w celu zapewnienia, że standardy danych podstawowych są w pełni spełnione
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji dot. utrzymania danych w organizacji,
  • Zapewnienie, że codzienne operacje są wykonywane zgodnie z ustalonymi celami i terminami, zgodnie z polityką korporacyjną i instrukcjami pracy
  • Utrzymanie wysokiej jakość danych oraz zapewnianie poprawność parametrów operacyjnych,
  • Bieżące raportowanie oraz analizy ad-hoc,
  • Kontakt z zewnętrznymi klientami (email/telefon).

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy z Master Data i zrozumienie logiki systemu i połączeń;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel, dobra znajomość SAP S/4 HANA oraz narzędzia MDG,
  • Bardzo ważne jest, abyś pracował w sposób uporządkowany i rozumiał procesy przetwarzania danych
  • Jesteś osobą zorientowaną na szczegóły, dokładną, ostrożną;
  • Posiadasz umiejętności analityczne oraz zdolność do terminowej realizacji zadań krytycznych, dotrzymywanie harmonogramów i terminów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Lubisz poznawać nowe obszary i z łatwością przyswajasz wiedzę,
  • Ponadto jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi.

Oferta:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę z domu i naszego biura,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570